Зачекайте
йде завантаження
Графік

Графік

проведення телефонних «гарячих ліній» посадовими

особами місцевого самоврядування та час їх проведення

Прізвище, ім’я,
по батькові
Посада Час проведення Номер
телефону
Мамай
Олександр
Федорович
міський голова 1-й, 3-й
вівторок
з 10.00 до 12.00
56-29-47
Карпов
Андрій
Анатолійович
секретар міської ради 2-й, 4-й
вівторок
з 14.00 до 17.00
56-43-44
Пархоменко
Валерій
Олексійович
перший заступник
міського голови
2-й, 4-й
понеділок
з 14.00 до 17.00
56-16-91
Нікіпелов
Віталій
Юрійович
заступник міського голови
з питань діяльності
виконавчих органів
(юридичні питання)
щовівторка
з 10.00 до 12.00
56-40-65
Тарашевська
Світлана
Казимирівна
заступник міського голови
з питань діяльності
виконавчих органів
(гуманітарні питання)
щосереди
з 09.00 до 12.00
57-30-90
Ричка
Євген
Олександрович
заступник міського голови
з питань діяльності
виконавчих органів
(питання експлуатації та розвитку
міського господарства)
щосереди
з 14.00 до 17.00
56-25-88
Борисенко
Ольга
Петрівна
заступник міського голови
з питань діяльності
виконавчих органів
(економічні та соціальні питання)
щочетверга
з 09.00 до 12.00
57-30-94
Сук
Наталія
Олександрівна
заступник міського голови
з питань діяльності
виконавчих органів
керуючий справами
виконавчого комітету
Полтавської міської ради
щочетверга
з 14.00 до 17.00
56-20-08
Петріченко
Ігор
Всеволодович
заступник міського голови
з питань діяльності
виконавчих органів
(питання розвитку територій та
зв’язків з громадськістю)
щоп’ятниці
з 09.00 до 12.00
60-65-58
Мельник
Роман
Вікторович
начальник відділу-
керівник апарату
міської ради
щопонеділка
з 15.00 до 17.00
57-32-31
Рябокінь
Аліна
Олександрівна
начальник відділу-
керівник прес-служби
щочетверга
з 15.00 до 17.00
56-44-56
Сорока
Інна
Миколаївна
начальник юридичного
управління виконавчого
комітету Полтавської міської ради
щочетверга
з 15.00 до 17.00
56-27-25
Філатов
Максим
Володимирович
директор Департаменту
діловодства та
інформаційних технологій
щоденно
з 14.00 до 16.00
60-31-08
Гончаров
Володимир
Олексійович
заступник директора
Департаменту діловодства та
інформаційних технологій,
начальник управління діловодства
щоденно
з 08.00 до 10.00
57-30-97
Куришко
Олена
Дмитрівна
начальник відділу докумен-
тального забезпечення
управління діловодства
Департаменту діловодства та
інформаційних технологій
щовівторка
з 15.00 до 16.00
56-15-33
Бурлака
Олексій
Віталійович
начальник відділу
інформаційних технологій
Департаменту діловодства та
інформаційних технологій
щовівторка
з 09.00 до 11.00
60-67-91
Василенко
Лідія
Дмитрівна
начальник
архівного відділу
міської ради
щопонеділка
з 08.00 до 12.00
56-44-64
Порожнета
Марина
Анатоліївна
заступник начальника
архівного відділу
міської ради
щочетверга
з 08.00 до 12.00
52-25-71
Лейко
Лідія
Михайлівна
начальник управління з
питань персоналу та
організаційної роботи
щочетверга
з 09.00 до 10.00
56-97-25
Васильєва
Юлія
Олександрівна
начальник відділу
організаційної роботи
управління з питань
персоналу та організаційної роботи
щопонеділка
з 09.00 до 10.00
56-08-84
Бондарчук
Віра
Павлівна
начальник управління обліку,
звітності та матеріально-
господарського забезпечення,
головний бухгалтер
щопонеділка
з 13.00 до 15.00
60-08-84
Линник
Вікторія
Михайлівна
начальник відділу
господарського забезпечення
управління обліку, звітності
та матеріально-господарсько-
го забезпечення
щовівторка
з 09.00 до 10.00
56-27-27
Орєхова
Тетяна
Олександрівна
начальник управління
з питань організаційного
забезпечення та матеріально-
технічного обслуговування
територій
щовівторка,
щочетверга
з 14.00 до 16.00
56-00-32
Іванюк
Артем
Станіславович
начальник відділу з питань
транспортних перевезень та
зв’язку
щоп’ятниці
з 13.00 до 15.00
56-42-43
Могілевцев
Микола
Васильович
директор Департаменту
з питань цивільного захисту
та оборонної роботи
Полтавської міської ради
щочетверга
з 15.00 до 17.00
56-91-73
Кустолян
Тетяна
Сергіївна
перший заступник
начальника бюджетно-
фінансового управління
щоп’ятниці
з 14.00 до 16.00
56-33-68
Медведєв
Максим
Валерійович
начальник управління
капітального будівництва
Полтавського міськвиконкому
щочетверга
з 15.00 до 16.00
56-43-95
56-20-10
Трегубов
Юрій
Олександрович
начальник Полтавського
міського управління
земельних ресурсів та
земельного кадастру
щовівторка
з 13.00 до 15.00
щочетверга
з 09.00 до 11.00
56-56-69
Стрюк
Тамара
Володимирівна
заступник начальника
управління – начальник
відділу земельного кадастру,
приватизації землі і
реєстрації прав на землю
щосереди
з 09.00 до 11.00
щоп’ятниці
з 13.00 до 15.00
57-31-75
Шевельов
Микола
Анатолійович
начальник управління з
питань містобудування та
архітектури, головний
архітектор міста
щочетверга
з 14.00 до 16.00
56-91-07
Сирота
Наталія
Олексіївна
заступник начальника
управління з питань
містобудування та
архітектури, головного
архітектора міста, начальник
служби містобудівного кадастру
щовівторка
з 9.00 до 11.00
56-95-33
Курнакова
Наталія
Олександрівна
начальник управління
майном комунальної
власності міста
щочетверга
з 15.00 до 17.00
56-19-96
Жаботинська
Ольга
Миколаївна
начальник відділу обліку,
розподілу та приватизації
житла управління майном
комунальної власності міста
щочетверга
з 15.00 до 17.00
56-20-15
Регеда
Олена
Володимирівна
начальник управління
адміністративних послуг
Полтавської міської ради,
адміністратор
щовівторка,
щочетверга
з 15.00 до 17.00
56-91-03
Курило
Максим
Григорович
заступник начальника
управління адміністративних послуг Полтавської
міської ради, начальник відділу
«Центр надання адміністративних послуг», адміністратор
щопонеділка,
щосереди
з 15.00 до 17.00
52-56-10
Малько
Максим
Олександрович
начальник інспекції по
контролю за благоустроєм,
екологічним та санітарним станом міста
щочетверга
з 14.00 до 15.00
60-28-77
Сінельник
Сергій
Володимирович
начальник управління
житлово-комунального господарства
2-й, 4-й понеділок
з 15.00 до 17.00
56-19-38
Малько
Костянтин
Анатолійович
перший заступник
начальника управління
житлово-комунального господарства
2-й, 4-й
вівторок
з 14.00 до 16.00
56-53-24
Шелест
Роман
Віталійович
заступник начальника
управління з питань житлово-
комунального господарства
1-а, 3-я середа
з 15.00 до 17.00
60-94-49
Широких
Роман
Володимирович
начальник відділу
оперативного реагування
управління житлово-комунального господарства
щовівторка
з 14.00 до 17.00
56-20-34
Волошко
Олександр
Миколайович
заступник начальника відділу
оперативного реагування
управління житлово-комунального господарства
щовівторка
з 14.00 до 17.00
56-20-34
Котов
Сергій
Олександрович
директор Департаменту
охорони здоров’я
2-й, 4-й четвер
з 14.00 до 15.00
56-90-74
Ухналь
Лариса
Вікторівна
заступник директора
Департаменту – начальник
управління охорони здоров’я
1-а, 3-я середа
з 14.00 до 15.00
56-59-63
Жолоб
Оксана
Михайлівна
начальник управління планово-фінансової
роботи Департаменту охорони здоров’я
2-а, 4-а середа
з 14.00 до 15.00
52-05-23
Бондаренко
Наталія
Михайлівна
начальник управління соціального
розвитку Полтавської міської ради
щочетверга
з 14.00 до 17.00
52-15-51
Трибрат
Оксана
Євгенівна
начальник управління освіти Департаменту
освіти Полтавської міської ради
щопонеділка
з 09.00 до 12.00
57-32-44
Кісільова
Оксана
Володимирівна
заступник начальника управління освіти
Департаменту освіти Полтавської міської ради
щопонеділка
з 09.00 до 12.00
57-32-44
Ромас
Олена
Миколаївна
директор Департаменту культури, молоді
та сім’ї Полтавської міської ради
щосереди
з 09.00 до 12.00
54-55-19
Кислов
Ігор
Миколайович
начальник управління
у справах фізичної культури та спорту
Полтавської міської ради
щовівторка
з 09.00 до 12.00
56-41-86
Артеменко
Олександр
Степанович
директор Департаменту економіки і інвестицій 1-й, 3-й
вівторок
з 13.00 до 17.00
56-30-81
Каплін
Владлена
Олександрівна
заступник директора Департаменту –
начальник управління стратегічного розвитку
1-й понеділок
з 13.00 до 15.00
3-й четвер
з 13.00 до 17.00
57-30-91
Ванькова
Людмила
Миколаївна
заступник директора Департаменту –
начальник управління економічної політики
2-а, 3-я п’ятниця
з 09.00 до 12.00
52-57-79
Кива
Катерина
Іллівна
директор Департаменту
з питань реєстрації
щочетверга
з 14.00 до 16.00
56-47-25
Яковлєва
Ірина
Василівна
заступник директора
департаменту з правових питань
щосереди
з 08.00 до 10.00
64-11-08
Безцінна
Вікторія
Юріївна
заступник директора департаменту,
начальник управління державної реєстрації
речових прав на нерухоме майно Департамен-ту з
питань реєстрації – державний реєстратор прав на
нерухоме майно
щовівторка
з 08.00 до 10.00
64-11-38
Стешенко
Тетяна
Вікторівна
заступник директора депар-таменту,
начальник управ-ління державної реєстрації юридичних та
фізичнихосіб-підприємців Департаменту з питань реєстрації –
державний реєстратор юридичних та фізичних осіб-підприємців
щопонеділка
з 08.00 до 10.00
64-11-38
Скриль
Марія
Сергіївна
начальник управління реєстрації,
зняття з реєстрації місця проживання
фізичних осіб Департаменту з питань реєстрації
щовівторка
з 14.00 до 16.00
56-95-83
Векленко
Любов
Михайлівна
директор Полтавського міського центру
соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді
щосереди
з 10.00 до 12.00
56-25-13
Татаріна
Тетяна
Іванівна
директор Комунальної організації
«Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради
щосереди
з 13.00 до 16.00
64-14-04
Довгаль
Олексій
Сергійович
головний фахівець з бюджету участі
та управління проектами Комунальної організації
«Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради
щосереди
з 13.00 до 16.00
64-14-04
Синягівський
Сергій
Олександрович
голова Київської районної у м. Полтава ради 3-й вівторок
з 13.00 до 14.00
56-58-88
Погорілець
Ірина
Костянтинівна
заступник голови Київської районної у м. Полтава ради 2-й та 4-й
понеділок
з 13.00 до 17.00
56-58-23
Тригубенко
Світлана
Василівна
заступник голови Київської районної у м. Полтава ради
з питань діяльності виконавчого органу
2-й, 4-й
понеділок
з 09.00 до 12.00
60-63-18
Лямін
Андрій
Юрійович
заступник голови Київської районної у м. Полтава ради
з питань діяльності виконавчого органу
2-й, 4-й
понеділок
з 08.00 до 10.00
60-62-85
Старіков
Андрій
В’ячеславович
заступник голови Київської районної у м. Полтава ради
з питань діяльності виконавчого органу
1-а середа,
3-й понеділок
з 13.00 до 16.00
56-59-86
Кобищан
Наталія
Олексіївна
заступник голови Київської районної у м. Полтава ради
з питань діяльності виконавчого органу –
начальник управління соціа-льного захисту населення
2-й вівторок
з 9.00 до 12.00
56-24-75
Сопко
Олександр
Миколайович
керуючий справами виконавчого комітету
Київської районної у м. Полтава ради
щочетверга
з 09.00 до 12.00
56-38-25
Хавренков
Сергій
Юрійович
голова Шевченківської районної у м. Полтава ради 1-й вівторок
з 14.00 до 17.00
63-11-05
Костіна
Наталія
Григорівна
заступник голови Шевченківської районної у м. Полтава ради 2-а середа
з 10.00 до 12.00
63-11-02
Арсененко
Галина
Іванівна
заступник голови Шевченківської районної у м. Полтава ради
з питань діяльності виконавчого органу – начальник управління
соціального захисту населення
2-й, 4-й
понеділок
з 8.00 до 10.00
68-11-45
Андросова
Олена
Анатоліївна
заступник голови Шевченківської районної
у м. Полтава ради з питань діяльності виконавчого органу
щосереди
з 09.00 до 12.00
63-11-15
Верхогляд
Артем
Володимирович
заступник голови Шевченківської районної у м. Полтава ради з питань діяльності виконавчого органу щочетверга
з 09.00 до 12.00
63-36-98
Мокієнко
Володимир
Валентинович
керуючий справами виконавчого комітету Шевченківської районної у м. Полтава ради 4-а середа
з 13.00 до 16.00
63-11-10
Білокінь
Сергій
Васильович
голова Подільської районної у м. Полтава ради 1-й, 3-й
вівторок
з 15.00 до 17.00
60-25-92
Бойко
Сергій
Вікторович
заступник голови Подільської районної у м. Полтава ради 2-й, 4-й
понеділок
з 15.00 до 17.00
60-25-92
Дубець
Наталія
Володимирівна
заступник голови Подільської районної у м. Полтава ради
з питань діяльності виконавчого органу
2-й, 4-й
вівторок
з 10.00 до 12.00
60-13-21
Грінченко
Олексій
Вікторович
заступник голови Подільської районної у м. Полтава ради
з питань діяльності виконавчого органу
1-а, 3-а середа
з 10.00 до 12.00
60-13-21
Каркач
Андрій
Володимирович
заступник голови Подільської районної у м. Полтава ради
з питань діяльності виконавчого органу – начальник управління
соціального захисту населення
щопонеділка
з 09.00 до 12.00
60-13-17
Грузда
Дмитро
Євгенович
керуючий справами Подільського районного виконавчого комітету щоп’ятниці
з 8.00 до 12.00
60-13-21
Кравченко
Олександр
Юрійович
староста Абазівського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щочетверга
з 09.00 до 11.00
0991628510
Бречко
Павло
Сергійович
староста Бричківського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щочетверга
з 09.00 до 11.00
0503052705
Плюйко
Дмитро
Юрійович
староста Валківського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щоденно
з 15.00 до 17.00
0992597773
Литвин
Тетяна
Олександрівна
староста Гожулівського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щопонеділка
з 08.00 до 12.00
64-46-34
Матвієць
Михайло
Володимирович
староста Ковалівського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щочетверга
з 08.00 до 12.00
69-08-83
0660893248
Олійниченко
Андрій
Володимирович
староста Пальчиківського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щопонеділка,
щоп’ятниці
з 08.00 до 11.00
0955398214
Іонова
Наталія
Федорівна
староста Сем’янівського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щочетверга
з 09.00 до 12.00
0662513417
Богатир
Володимир
Іванович
староста Супрунівського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щопонеділка
з 08.00 до 10.00
55-72-32
0675948712
Антонюк
Сергій
Іванович
староста Тахтаулівського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
1-й, 3-й
понеділок
з 09.00 до 12.00
55-91-86
0950761878
Іщенко
Олександр
Михайлович
староста Чорноглазівського старостинського округу
Полтавської міської територіальної громади
щовівторка
з 08.00 до 12.00
щочетверга
з 14.00 до 17.00
0660912034