Зачекайте
йде завантаження
Європейський тиждень сталої енергії 2022

19.09.2022 16:09:00

На території Полтавської міської територіальної громади з 26 по 30 вересня Департаментом економіки і інвестицій ініційовано проводення заходів в рамках Європейського тижня сталої енергії 2022.

Метою є, насамперед, підвищення поінформованості мешканців територіальної громади стосовно сучасних способів ощадного й ефективного використання енергії та ширшого залучення відновлюваних джерел енергії в руслі загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату.

Проведення Днів енергії є обов’язковою умовою для всіх міст Європи, які підписали Угоду Мерів.

Дні сталої енергії – це подія, яка має на меті підняти суспільне усвідомлення проблем ефективності споживання енергії, використання поновлювальних джерел енергії і зв’язків між енергоспоживанням та зміною клімату.

Не будьте байдужими і долучайтеся до заходів:

- Конкурс шкільних малюнків "Збережемо енергію - збережемо планету";

- Смартмоб Парасолька для планети "Зелене місто - зелена планета".