Зачекайте
йде завантаження
Про роботу Управління соціального розвитку

Про роботу Управління соціального розвитку

05.08.2022 08:08:00

Значимим виконавчим органом Полтавської міської ради є Управління соціального розвитку. Професійні фахівці щодня сприяють реалізації додаткових гарантій соціального захисту мешканців нашої громади. Щороку формують Програму соціального забезпечення та соціального захисту населення «Турбота» та Програму компенсаційних виплат за пільговий проїзд у транспорті.

Управління надає допомогу вразливим верствам населення громади: особам з інвалідністю, батькам, діти яких мають тяжкі захворювання, чорнобильцям та пенсіонерам. Крім цього, надають допомогу членам сімей загиблих в АТО, членам сімей загиблих Захисників.

Управління соціального розвитку тісно співпрацює з різними громадським організаціями. Вже протягом 12 років за кошти «Турботи» утримується Полтавський центр адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі БО «Світло надії», Кризовий центр перебування для жінок і дітей, які постраждали від насилля.

Мешканці громади надали допомогу великій кількості ВПО і відповідно до Соціального проєкту «Прихисток» Управління проводить виплату щодо відшкодування компенсаційних витрат за житло.

- Я впевнений, кожен працівник цього Управління має добре серце та щиру душу. Щодня спілкуючись із мешканцями, вони надають їм консультації та, окрім матеріальної, ще й моральну підтримку. Я вдячний кожному за вашу старанну роботу!, - стверджує очільник громади Олександр Мамай.

Жоден мешканець нашої громади не залишиться без уваги!